Domžalčani so po sredi, ko so v Slovenski Bistrici izgubili s splitskim Hajdukom, danes gostovali še v Kidričevem, kjer so se pomerili z Dinamom iz Tbilisija in tako kot v sredo znova izgubili s 3:1. Za Domžalčane je edini zadetek dosegel Marko Alvir, 21-letni hrvaški napadalec madridskega Atletica C, ki se nahaja na preizkušnji.

Gruzijci so povedli že iz prve priložnosti. Branilci Dinama so blokirali strel Eterovića in krenili v hiter protinapad, ki ga je po dvojni podaji s Tsintsadzejem zaključil Iashvili. Že v 14. minuti je bilo 0:2, Iashvili pa se je tokrat znašel v vlogi asistenta, potem ko je z odlično podajo zaposlil Papunashvilija, ta pa je s 13 metrov zaključil v spodnji desni kot Milićevih vrat. V 32. minuti so Domžalčani prišli do možnosti za znižanje zaostanka, saj je Kakabadze igral z roko, a je enajstmetrovko zastreljal Eterović, saj je njegovo namero prebral vratar Hrdlička. Dalmatinec je v 37. minuti poizkušal tudi po podaji Kousa, a bil podobno kot Črnic minuto kasneje, neuspešen. V zaključku prvega polčasa je sledila nova kazen Gruzijcev. Horić in Dobrovoljc sta na vrhu kazenskega prostora s prekrškom zaustavila Iashvilija, zanesljivi izvajalec najstrožje kazni pa je bil Tsintsadze.

Elsner je pred nadaljevanjem zamenjal celotno enajsterico. V 54. minuti je najprej streljal Vuk, a je Begashivili odbil do Juninha, po čigaršnjem strelu pa se je še enkrat izkazal Dinamov čuvaj mreže. Minuto zatem je streljal tudi Požeg Vancaš, v 69. minuti pa so zapretili tudi Gruzijci, a se je po strelu Arabulija izkazal Golubović, ki je danes s klubom sklenil dveletno pogodbo. Nekdanji vratar Triglava je dobro posredoval tudi v 71. minuti, na nasprotni strani igrišča pa so neuspešno poizkušali Morel, Zec in Juninho. Domžalčani so do častnega zadetka prišli v 82. minuti, ko sta Vuk in Morel z dvojno podajo izigrala obrambo Dinama, Morel pa je z nesebično podajo zaposlil Alvirja, ki je žogo potisnil v nebranjeno mrežo. Domžalčani so v zaključku zapretili še dvakrat, preko Požeg Vancaša in Zeca, ko je eden od gostujočih branilcev igral z roko, vendar je ostalo pri nespremenjenem izidu.

DOMŽALE 1:3 DINAMO TBILISI
Alvir (82′); Iashvili (6′), Papunashvili (14′), Tsintsadze (45+1′)
Domžale: Milić, Horić, Črnic, Balkovec, Keita, Šišić, Horvat, Dobrovoljc, Eterović, Majer, Kous. V drugem polčasu so igrali: Golubović, Skubic, Zec, Požeg Vancaš, Alvir, Trajkovski, Juninho, Morel, Korun, Husmani. Trener: Luka Elsner.