Domžalčani so se hitro odzvali na visok poraz z Olimpijo. Na novinarski konferenci je trener Stevan Mojsilović podrobno analiziral potek tekme, medtem ko je športni direktor Matej Oražem nekaj besed namenil tudi sodniški trojici, ki svojega dela v Domžalah ni opravila.


Posnetek izjav trenerja Stevana Mojsilovića in športnega direktorja Mateja Oražma.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga
Komentarji so onemogočeni.

Poglejte še

Feta po odlični sezoni dobiva novo priložnost v Ljudskem vrtu

Behar Feta je po odličnih predstavah v minuli sezoni dobil drugo priložnost v Mariboru. Pr…