Ljubljančani so priprave v Beleku pričeli z zmago nad moskovskim Dinamom, po tem ko so pred odhodom v Turčijo dvakrat zapored remizirali s Krškim in zaprešićkim Interjem. Na obeh tekmah je zaigral tudi Marko Vukčević, ki z Olimpijo ni odpotoval na priprave, je pa zato v slovenski prestolnici pozdravil rojaka.


Po pisanju črnogorskih medijev, prvi je vest razkril CG fudbal, se bo Olimpiji pridružil tudi Filip Vorotović. Napadalec bo v začetku marca dopolnil 18 let, nazadnje pa je bil član Teleoptika, druge ekipe beograjskega Partizana. Nekdanji kadetski reprezentant Črne gore je bil v pred poletno selitvijo v srbsko prestolnico član Sutjeske Nikšić, v dresu katere je v črnogorskem prvenstvu debitiral že pri 16 letih, a v šestih nastopih ni dosegel zadetka.

Vorotović, ki je po pisanju Črnogorcev z Olimpijo sklenil dveletno pogodbo, seveda ne bo del zasedbe Luke Elsnerja, spomladi bo, če so govorice o prestopu resnične, pomagal mladinskemu moštvu, ki v 1. SML zaseda osmo mesto.

  • Ajaxov talent podpisal za Celje

    Nogometni klub Celje je z navdušenjem naznanil podpis pogodbe z Jahnoahom Markelom, 21-let…
  • Zmaji dobili novega člana

    Nogometni klub Olimpija je okrepil svoje vrste z novim igralcem. Gre za 23-letnika iz Nemč…
  • Znani so pari za sezono 2024/25

    Danes ob 12:00 je na sedežu Nogometne zveze Slovenije potekal žreb parov za sezono 2024/25…
Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Popović zapušča kanarčke

Iz koprskega prvoligaša so sporočili, da je Denis Popović že odigral zadnjo tekmo v dresu …