Domžalčani so včeraj v dobrem tednu odigrali še drugo tekmo s katarskim nasprotnikom. Potem ko so varovanci trenerja Elsnerja minuli torek brez zadetkov remizirali s klubom Al Mesaimeer, so včeraj v Bakovcih z 2:1 odpravili Al Kharaitiyat.

Mreža ekipe trenerja Amarja Osima, sina legendarnega Ivice Osima, se je zatresla po vsega petdesetih sekundah igre, potem ko sta Vuk in Ndiaye na levi strani kazenskega prostora z dvojnima podajama izigrala katarsko obrambo, po podaji Vuka pa je zadel Juninho. Juninho je bil tudi v nadaljevanju med najbolj razpoloženimi nogometaši Domžal, nenevarni pa niso bili niti Katarci, kljub temu pa so na odmor s prednostjo odšli Domžalčani. Tudi v nadaljevanje so Domžalčani krenili odlično in v 56. minuti podvojili prednost, po strelu z 18 metrov se je novega zadetka v rumeno-modrem dresu veselil mladi hrvaški napadalec Antonio Mance. Drugi polčas je bil nekoliko manj razgiban, Katarci pa so zaostanek znižali v 73. minuti, ko je bil po obrambi Golubovića z bližine v drugem poizkusu natančen Hassen. Dobrih pet minut zatem je Golubović z odlično obrambo izenačenje preprečil Jassemu, ki je izvedel prosti strel s 25 metrov, tako je ostalo pri domžalski zmagi.

DOMŽALE 2:1 AL KHARAITIYAT
Juninho (1′), Mance (56′), Hassen (73′)
Domžale: Golubović, Požeg Vancaš, Juninho, Vuk, Elsner, Ivkić, Šišić, Blažič, Balkovec, Husmani, Ndiaye. Igrali so še: Žužek, Repas, Aneff, Grvala, Alvir, Mance. Trener: Luka Elsner.