Kot je za časnik EkipaSN dejal Safet Hadžić, se Olimpija nagiba k temu, da ne bo podpisala dogovora z branilecm Tarasom Bondarenkom, predvsem zaradi že tako velikega števila tujcev.


Safet Hadžić, trener NK Olimpija:

“Če sem povsem iskren, mislim, da se ne bomo odločili zanj. V prvi vrsti zato, ker imamo že brez njega veliko nogometašev zunaj držav Evropske unije in res ne potrebujemo še enega takšnega.”

Vir: EkipaSN

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od V.U.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…