Ljubljančani so v Turčiji odigrali še drugo pripravljalno srečanje. Potem ko so pred dnevi s 3:0 ugnali močno premešano zasedbo, so se danes pomerili še s Crveno zvezdo. Obračun z aktualnimi državnimi prvaki Srbije ni ponudil veliko priložnosti, srečanje se je končalo z izidom 1:1, za zmaje je v 65. minuti zadel Miran Burgič.

Beograjčani so do vodstva prišli že v 13. minuti in po prvi priložnosti, ko je po podaji Kovačevića z desetih metrov zadel Gavrić. V prvem polčasu ni bilo veliko priložnosti, Ljubljančani so dvakrat poizkušali premagati vratarja Kahrimana, ki pa je žogo dvakrat odbil. Rdeče-beli so si v nadaljevanju priigrali dve priložnosti, Ljubljančani pa so do izenačenja prišli v 65. minuti, ko je po podaji s kota zadel Miran Burgič, ki je bil najvišji pred golom vratarja Trkulje. Podobno kot v prvem polčasu, tudi v drugi polovici nadaljevanja ni bilo veliko priložnosti, obračun pa se je končal z izidom 1:1.

OLIMPIJA 1:1 CRVENA ZVEZDA
Burgič (65′); Gavrić (13′)
Olimpija – začetna enajsterica: Brljak, Fink, Bajrić, Mitrović, Lazevski, Kapun, Matić, Baskera, Zajc, Šporar, Rodić. Trener: Darko Karapetrović.-
Crvena zvezda – začetna enajsterica: Kahriman, Cvetković, Lazić, Luković, Anđelković, Kovačević, Lazović, Stojanović, Savičević, Gavrić, Parker.