Koprčani so po vseh težavah včeraj odigrali uvodno pripravljalno srečanje, s 3:0 so premagali ekipo Garmin Šenčurja, ki sicer igra v 2. SNL. Zmago sta Koprčanom v drugem polčasu priborila Matej Pučko in Ivan Brečević, ki je zadel dvakrat.

Trener Rodolfo Vanoli je v prvem polčasu priložnost namenil mlajšim nogometašem in novincem iz tretjeligaških klubov, ki se trenutno še dokazujejo in iščejo priložnost, da bi zaigrali v Prvi Ligi. V drugem polčasu pa so priložnost dobili še nogometaši, ki naj bi v prihodnji sezoni nosili največje breme. Koprčani sicer pospešeno iščejo tekmece za pripravljalna srečanja, znano pa je, da se bodo 5. julija na reški Kantridi pomerili z Rijeko.

LUKA KOPER 3:0 GARMIN ŠENČUR
Strelci: Pučko, Brečević 2x