Danes se je ob 14:45 pričela, prva od dveh torkovih tekem, v slovenskem pokalu. Podvinci so v osmini finala gostili kranjski Triglav, ki je tekmo zmagal z 1:0. Kranjčani so si z današnjo zmago zagotovili napredovanje v naslednjo fazo tekmovanja.

Prvi polčas se je končal brez zadetkov. V drugem polčasu so Kranjčani povedli. Prvi in edini zadetek, je v 53. minuti dosegel Gibson Okocha. V nadaljevanju tekme se rezultat, kljub številnim menjavam obeh trenerjev, ni spremenil.

Kdo bo naslednji tekmec Triglava v slovenskem pokalu bo jasno, ko bodo odigrane vse preostale tekme. Triglav bo medtem nadaljeval s tekmami v 2. SNL. Naslednjo tekmo bodo odigrali že 9. marca, ob 17.00 uri, ko bodo v 20. krogu gostili Tolmin.

Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Pokal

Rogaška po streljanju enajstmetrovk do zgodovinskega finala

Nogometaši Rogaške so drugi finalisti letošnjega pokalnega tekmovanja. Slatinčani so na iz…