V prvi četrtfinalni tekmi pokala, sta se medseboj udarili ekipi Radomelj in Celja. Pred tekmo so bili v vlogi velikih favoritov nogometaši Celja. Loterijo kazenskih strelov so dobili

Prvi polčas se za Radomlje ni odprl rožnato saj so po vsega 12 minutah igre ostali brez kaznovanega vratarja Darka Marjanovića. Igrišče je zato moral zapustiti tudi Andrej Pogačar, ki pa ga je zamenjal drugi vratar David Šugić. Grofje terenske premoči niso znali nadgraditi in prvi polčas se je ob nekaj neizkoriščenih priložnostih končal z rezultatom 0:0.

Skozi celotni drugi polčas smo spremljali enosmerni promet. Celje je igralo, napadalo in iskalo luknje v obrambi Radomelj, le-ti pa so se disciplinirano branili in prežali na protinapade, ki jih je bilo, roko na srce, bore malo. Po rednem delu zadetkov nismo videli. Le-teh je manjkalo tudi v obeh podaljških, zato je odločitev o prvem polfinalistu padla po izvajanju kazenskih strelov.