Nafta je ob 17.30 uri, v osmini finala slovenskega pokala, gostila Rogaško. Po rednem delu se je tekma končala z začetnih 0:0. V podaljšku so padli kar trije zadetki. Po dodatnih tridesetih minutah igre so se zmage z 2:1 veselili Slatničani.

Na tekmi, na kateri ni manjkalo priložnosti, zadetkov v rednem delu, ni bilo. V prvem polčasu sta obe ekipi nekajkrat zapretili vratom nasprotnika, vendar sta mreži ostali nedotaknjeni. Tudi v drugem polčasu je bil izid 0:0, kar je pomenilo še dodatnih trideset minut igre. V podaljšku sta zadeli obe kipi. Rogaška je povedla v 108. minuti, le tri minute kasneje je izid izenačila Nafta. Za izenačenje na 1:1, je v 111. minuti,  zadel Oštrek. Ko je že kazalo, da bodo o potniku v četrtfinale odločale enajstmetrovke, so gostje ponovno zadeli. Zmago z 2:1 je v 120. minuti potrdil Thalisson. Črno-beli so si tik pred koncem podaljška zagotovili napredovanje v četrtfinale pokala.

Nogometaši Rogaške bodo ponovno na delu 10. marca, ko bodo v 25. krogu Prve lige Telemach gostili Radomlje.

Naloži več novic od KF
Naloži več novic iz Pokal

Znane zadnji disciplinske kazni

Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Boštjan Jeglič je izrekel kazni za prekrške …