Daens sae bosta v prvem krogu Pokala SLovenije pomerila tretjeligaš Ilirija in prvoligaš Domžale. Vsekakor so favoriti gostje, a tudi Ljubljančanov ne gre odpisati.

Ilirija v tej sezoni še ni doživela poraza in zaseda prvo mesto, s trinajstimi osvojenimi točkami so na vrhu poravnani s Tolminom. V svoji zasedbi imajo kar nekaj nogometašev s prvoligaškimi izkušnjami, med njimi tudi dolgoletni član rumenih Darko Zec. Poleg njega v zeleno-belem dresu s prvoligaškimi izkušnjami igrajo še Milan Đajić, Dejan DjermanovićLan Piskule in Jaka Corn.

Domžalčani so po treh krogih Prve lige Telekom Slovenije na šestem mestu, osvojili so štiri točke. V zadnje mkrogu so se veselili zmage, premagali so aktualne prvake Celjane. Edini dosedanji dvoboj v pokalnem tekmovanju sta nasprotnika odigrala v sezoni 2015/16, takrat so z 1:3 slavili rumeni.

Naloži več novic iz Pokal

Rogaška po streljanju enajstmetrovk do zgodovinskega finala

Nogometaši Rogaške so drugi finalisti letošnjega pokalnega tekmovanja. Slatinčani so na iz…