Pred nocojšnjim derbijem med Domžalami in Olimpijo v polfinalu Pokala Slovenije je spregovoril tudi branilec Domžal Tilen Klemenčič. 


Tako mi kot tudi nogometaši Olimpije se bomo želeli vrniti na zmagovalno pot. Ljubljančani so z remijem na derbiju sicer ohranili vodstvo na lestvici in sam menim, da bodo zaradi tega vseeno bolj sproščeni. Ne glede na to, je cilj na tekmi znan,” je dejal 25-letni Klemenčič.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Uredništvo SNPortal.si
Naloži več novic iz Pokal

Dodaj odgovor

Poglejte še

Aluminij spisal zgodovino, prva lovorika za rdeče-bele!

Pokalni finalni obračun je v knežjem mestu razveselil nogometaše Aluminija, ki so po zadet…