Domžale so uspešno napredovale v 2. krog novoustanovljene Konferenčne lige. Potem, ko so prvo tekmo na domačem terenu dobili z 1-0, so se v Luksemburgu proti ekipi Swift Hesperange sicer znašli v zastanku, a se v 60. minuti rešili in remi 1-1 je bil dovolj za napredovanje.

Domžalčani so bolje krenili v tekmo in si v prvi polovici polčasa priigrali obilo priložnosti. Že v 2. minuti so tudi zadeli, a je Luksemburžane rešil prepovedan položaj. Kazen je sledila v 31. minuti, ko je Hamidou Sene v drugem poskusu ugnal domžalskega vratarja Ajdina Mulalića. V drugem polčasu so Domžalčani kmalu znova prevzeli pobudo, zadetek odrešitve pa se je zgodil v 60. minuti, ko je Mattias Käit izkoristil globinsko žogo Zenija Husmanija.

Zadetkov do konca srečanja več ni bilo in Domžalčani so se veselili napredovanja. V 2. krogu jih čaka finska Honka.