Mladinska zasedba Domžal je gostovala pri vrstnikih Porta in pred povratnim srečanjem uspela iztržiti ugoden izid. Srečanje se je končalo z rezultatom 2:2, ki postavlja domžalsko zasedbo v ugodnejši položaj pred povratnim srečanjem 27. novembra v Športnem parku Domžale.

Prvi polčas se je končal brez zadetkov, oboji so si priigrali nekaj priložnosti, a sta mreži mirovali. V nadaljevanju sta bila nasprotnika učinkovitejša v napadu. Po prekršku nad Žigo Repasom, je strel z bele točke v 62. minuti v zadetek pretvoril Tamar Svetlin in povedel Domžale v vodstvo. Rumeni niso uspeli ubraniti prednosti do konca srečanja, v sodnikovem dodatku so prejeli še drugi zadetek. Izid je na 1:1 poravnal Duarte Moreira v 78. minuti, isti nogometaš je Porto prvič na srečanju povedel v vodstvo v 94. minuti. Portugalci so že videli zmago v svojih rokah, a je na 2:2, v sedmi minuti sodnikovega dodatka, poravnal Jošt Pišek, ki je neubranljivo izvedel prosti udarec.

Porto U19 – NK Domžale U19 2:2