Včeraj sta bili na sporedu prestavljeni srečanji prvega kroga 1. SML, Olimpija je gostila Radomlje, medtem ko je mladinska zasedba Aluminija gostovala v Kopru.

Ljubljanska Olimpija je prvič v sezoni oddala točki, Radomljani so uspeli izenačiti v sodnikovem dodatku. Zeleno-bele je v vodstvo popeljal Žan Baskera v 38. minuti srečanja in postavil izid polčasa. Mlinarji se niso predali in v 91. minuti srečanja prohajajo do prve točke v sezoni, za izenačenje je zadel Denis Adrovič.

V Kopru je gostovala mladinska zasedba Aluminija, ki si je uspela priigrati prvo zmago. Za Koprčane je bil to prvi poraz v sezoni, izgubili pa so kar z 1:4. V deveti minuti je goste v vodstvo popeljal Vid Kovačec, a je v 26. minuti rezultat prvega dela postavil Enej Marsetič, rezultat je bil poravnan na 1:1. V drugem polčasu so zadevali zgolj gostje, do novega vodstva so prišli v 66. minuti, tokrat je zadel Tai Kmetec. Tik pred koncem srečanja sta za končnih 1:4 zadela še Andraž Mlinar in Aldin Demiri.

NK Olimpija U19 – NK Radomlje U19 1:1
Baskera 38’; Adrovič 91’

FC Koper U19 – NK Aluminij U19 1:4
Marsetič 26’; Kovačec 9’, Kmetec 66’, Mlinar 86’, Demiri 93’

Naloži več novic iz Mladinski nogomet

Olimpija z dvema zmagama nad Mariborom

Včeraj sta bili na sporedu kar dve tekmi med Olimpijo in Mariborom. Najprej so se v bežigr…