Miklavž – Včeraj se je odvila povratna tekma kvalifikacij za popolnitev druge kadetske lige na vzhodu. Na Dravskem polju je Miklavž, ki je prvo tekmo dobil z dve proti nič, gostil Podvince in jih ponovno premagali z rezultatom 5:1.

Miklavž je stvari v svoje roke vzel že v prvem polčasu, ki ga je dobil tri proti nič. Najprej je mrežo načel Patrik Kerep, ki je v 12. minuti izkoristil kazenski udarec. Minuto za tem je povišal Agim Haliti, končni izid prvega dela igre pa je zopet s kazenskega udarca postavil Kerep.

V drugem polčasu so se zadetka najprej razveselili gostje. V 51. minuti je zaostanek znižal Anej Simonič, za uspeh so tako potrebovali vsaj še štiri zadetke. To se ni zgodilo, dvajset minut pozneje je Miha Kovačec ponovno povišal razliko na tri. V 87. minuti pa je končni izid postavil Haliti in se tako drugič vpisal med strelce.

Nogometaši Miklavža se tako veselijo napredovanja v višjo ligo s skupnim izidom 7:1.