V 2. SKL so se uvrstili tudi nogometaši Beltincev. V dveh obračunih z Rogaško so, ob skupnem izidu 2:2, napredovali za voljo dveh golov v gosteh.

Prva tekma je bila odigrana na pomožnem igrišču v Rogaški Slatini, kjer so gostje povedli že v tretji minuti, ko je zadel Klemen Zver. Jan jerebic je nato v 31. minuti povišal vodstvo na dve proti nič. Šest minut pred koncem prvega dela igre je Rogaški uspelo znižati razliko z golom Mihe Kačičnika. Drugi polčas so otvorili opomini, prva dva igralca sta porumenela v prvih treh minutah nadaljevanja, po eden na vsaki strani. Beltinci so nato v 74. minuti ostali brez Štefana Granfola in nato še brez vratarja Tima Herženjaka v 99. minuti. Domačini so nato s številčno premočjo izenačili v 76. minuti, ko je gol v lastno mrežo dosegel Sergej Ščančar.

Povratno srečanje se je odvilo na ŠRC Alvuar Gančani, ki se je končalo brez zadetkov. Z razliko od prvega srečanja sta tudi obe ekipi končali tekmo z vsemi igralci na igrišču.

Skupni rezultat je bil torej 2 proti 2, kar pomeni, da Beltinci napredujejo skupaj z Miklavžem, po zaslugi dveh golov v gosteh.