Lugano je včeraj, ob 18.00 uri, gostoval pri ekipi Lausanne Ouchy. V 29. krogu švicarske Superlige je Lugano zmagal z rezultatom 3:1. Na včerajšnji tekmi se je med strelce vpisal tudi slovenski reprezentant Žan Celar.

Prvi polčas se je končal z začetnih 0:0. Vsi zadetki na tekmi so bili doseženi v drugi polovici drugega polčasa. Za goste so zadeli Doumbia, Celar in Przybylko. Edini zadetek za goste je dosegel Damascan. Žan Celar je trenutno prvi strelec prvenstva, do sedaj je dosegel 12 zadetkov in prispeval dve asistenci.

Lugano ima po 29 odigranih tekmah 49 točk in zaseda visoko tretje mesto v švicarskem prvenstvu.

Naloži več novic od KF

Korošec zabil Panathinaikosu, ki pa v Bolgarijo potuje s prednostjo (VIDEO)

Grški Panathinaikos je, s pomočjo dveh Slovencev, evropsko sezono pričel z zmago nad Botev…