Rajko Rep je v avstrijski Bundesligi zadel prvič po 23. februarju, a to Hartbergu ni pomagalo preprečiti poraza proti Austrii. Slovenski reprezentant je zabil edini zadetek za svoje moštvo.

Poraza Štajercev pa ni izkoristil Ried, ki je na domačem terenu remiziral proti Admiri, tako da je Hartberg še naprej v dobrem položaju za uvrstitev v dodatne kvalifikacije za uvrstitev v Uefino konferenčno ligo. Na stadionu Generali Arena na Dunaju je Rep odigral celotno srečanje, med strelce pa se je vpisal v 73. minuti, ko je rezultat znižal na 2:1. Vijoličasti, ki so že do odmora povedli z dvema zadetkoma prednosti, so končni izid postavili v drugi minuti sodnikovega dodatka.

Hartberg je v prejšnji sezoni preko dodatnih kvalifikacij prišel do evropskih tekmovanj, kar se je zgodilo sploh prvič v zgodovini kluba.

Austria Dunaj – Hartberg 3:1 (2:0)
Wimmer (27′), Fitz (42′), Sarkaria (90+2′); Rep (73′)
Rajko Rep je odigral celotno srečanje in je zabil petič v sezoni.