Slovenski reprezentant Haris Vučkić je včeraj znova zadel v nizozemskem prvenstvu, njegov Twente je doma gostil Zwolle in slavil z rezultatom 2:1.

Mrežo gostov je v 16. minuti srečanja načel Vučkić, ki je po podaji Latibeaudierea iz težkega položaja ugnal gostujočega vratarja. Peto zmago v sezoni so si domači priigrali še v prvem polčasu, saj je na 2:0 povišal Vučkićev podajalec. Bil je to sedmi zadetek slovenskega reprezentanta v tej sezoni, Twente pa trenutno v nizozemskem prvenstvu zaseda enajsto mesto.

Vučkić se je znašel na seznamu selektorja Matjaža Keka, v sklepni fazi kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Do sedaj je 27-letni nogometaš zbral en nastop za izbrano vrsto Slovenije, 29. februarja 2012, na prijateljski tekmi s Škoti.