Dalibor Volaš je po dobrem začetku malezijske epizode odigral nekaj slabših tekem, v zadnjih tednih pa je znova ujel odlično formo, saj je danes, v tekmi devetega kroga prvenstva, zadel že na tretji tekmi zapored.


Ankarančan je s Pahangom, v kadru katerega tokrat ni bilo Nejca Potokarja, gostoval pri zadnjeuvrščenem Sarawaku, dvoboj pa se je zaključil z remijem. Po tem ko so gostitelji z golom Juninha povedli po pol ure igre, je točko gostom priigral prav Volaš, ki je v polno meril v 55. minuti in zadel še sedmič v letošnji sezoni, šestič v prvenstvu.

Bivši član Kopra, Nafte in Maribora se je na zadnjih treh tekmah razveselil že petega zadetka, s katerimi je pripomogel k nizu treh tekem neporaženosti Pahanga, ki z osmimi točkami drži deveto mesto.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Manchester United pred testom resnice, Šeško spet v ospredju

Manchester United se danes podaja na eno najzahtevnejših gostovanj sezone, a tekma v Birmi…