Na tretji tekmi v jugovzhodni Aziji je Haris Vučkić doživel svoj prvenec v dresu Buriram Uniteda. Nogometaš, ki je v Sloveniji branil barve Domžal, je zadetku dodal še asistenco.

Buriram z Vučkićem v kadru še ne pozna poraza. Na dosedanjih obračunih so branilci naslova vknjižili same zmage brez prejetega zadetka. Na svojem tretjem nastopu na Tajskem je prvi mož ob novi zmagi bil prav 30-letnik, ki je na gostovanju pri Pathum Unitedu zabil že v uvodnih minutah srečanja. In to na kakšen način! Po lepi podaji s strani je na robu kazenskega prostora ustrelil iz prve ter zadel zgornji desni kot nasprotnikovih vrat. Sredi drugega polčasa je dodal še asistenco za končnih 0:2. Buriram po 18. krogih zaseda sam vrh prvenstvene razpredelnice in ima lepih enajst točk naskoka pred zasledovalci.

Pathum United – Buriram United 0:2 (0:1)