Prvič po prihodu na Apeninski polotok je nekdanji član Gorice in Celja Tjaš Begić v svojo statistiko vpisal zadetek. Devetnajsetletnik je zablestel v 23. krogu Serie C.

V skupini A italijanske tretje lige Vicenza še naprej bije boj za napredovanje med drugoligaše. Tokrat je moštvo iz Benečije na domačem terenu zlahka prišlo do treh točk, potem ko je AlbinoLeffe ugnalo s 3:0. Že v prvem polčasu se je mreža gostov zatresla dvakrat, za končni rezultat pa je s potezo tekme pet minut pred koncem drugega dela poskrbel Begić. Slovenski mladi reprezentant je dosegel svoj prvenec v Italiji, in to na kakšen način. Ob prodoru po desni strani je v kazenskem prostoru gostov z lepo potezo zlomil nasprotnega branilca ter si žogo nastavil na levico, nato pa z izjemnim udarcem zatresel mrežo (posnetek #1 od 2:05 naprej). Spomnil je na zadetek Josipa Iličića v dresu Maribora proti Hibernianu izpred več kot desetletja (posnetek #2). Vicenza po 23 odigranih tekmah zaseda visoko tretje mesto na lestvici, z dvema točkama zaostanka za vodilnim Pordenonejem.

Vicenza – AlbinoLeffe 3:0 (2:0)
Lerardi (13′), Rolfini (28′), Begić (85′)