Nogometaši Sočija so v 3. krogu ruskega državnega prvenstva gostili ekipo Rubina iz Kazana. Na tekmi je padlo pet zadetkov, zmage pa so se na koncu tudi po zaslugi slovenskega branilca Mihe Mevlje, veselili domači, bilo je 3:2 v korist Sočija. Slednji so si prav v 91. minuti zagotovili prvo zmago letos, ko je dvoboj odločil srbski branilec Ivan Miladinović.

Mevlja je ob koncu prvega polčasa poskrbel, da je Rubin iz Kazana na odmor odšel z minimalnim zaostankom. Slovenski reprezentančni branilec je po podaji svojega soigralca nastavil glavo in žogo preusmeril pod prečko gostujočega vratarja. V drugem polčasu se je Kazan povsem razigral in v 76. minuti rezultat povsem obrnil. Na srečo Mevlje in njegovih soigralcev so se slednji uspeli pobrati in zabiti še dvakrat ter tekmo pripeljati v svojo korist, četudi ob samih izdihljajih obračuna.

Nogometaši Sočija so po dveh remijih v prvih dveh krogi zdaj v svojo statistiko vpisali še prvo zmago in imajo po treh odigranih tekmah na svojem računu pet točk.

Naloži več novic od Urban Podvratnik

Tudi Zajc evropsko sezono sklenil v četrtfinalu

Slov enski nogomet je ostal brez predstavnikov v zaključnih bojih evropskih klubskih tekmo…