Danes je bil odigran dvoboj tretjega kroga poljskega nogometnega prvenstva, v katerem sta se pomerila Rakow in Zaglebie Lubin. Priložnost so dobili kar štirje slovenski nogometaši. V dresu Rakowa je igral nekdanji član Olimpije in Triglava, David Tijanić. Pri gostih so nastopili Damjan Bohar, Saša Aleksandar Živec in Rok Sirk.

V dresu domačih se je med strelce vpisal Tijanić, ki je zadel v 48. minuti za 2:0. Dosegel je lep zadetek, po tem ko je prejel natančno podajo na enajst metrov in s strelom iz prve premagal gostujočega vratarja. V 66. minuti je delo opravila slovenska naveza Živec – Sirk. Po napadu po desni strani je Živec v kazenskem prostoru našel Sirka, ta pa je žogo iz bližine poslal za hrbet domačega vratarja. Kljub temu zadetku, se je zmage z 2:1 veselil Tijanić.