V drugi ruski nogometni igri je bila odigrana tekma 8. kroga, v kateri je moštvo vodilnega Orenburga, za katerega nastopa tudi Žan Škoflek, na domačem igrišču s 3:0 odpravilo Šinik iz Jaroslavla.

26-letni nekdanji napadalec Aluminija in Rudarja je v igro vstopil v 67. minuti pri rezultatu 2:0, ko je zamenjal Aleksandra Ektova. Le deset minut kasneje pa se je podpisal pod svoj drugi ligaški zadetek v letošnjem prvenstvu in s tem postavil končni rezultat na tekmi.

Orenburg je po osmi tekmi zanesljivo na prvem mestu ruske drugoligaške druščine, saj Neftehimik na drugem mestu zaostaja že, za ta čas, debelih 5 točk. V naslednjem krogu Orenburg odhaja na gostovanje v Moskvo k tamkajšnjem Torpedu.

Голы @nprudnikov_ @fameyehjoel @skoflekziga в матче #ОренбургШинник 3:0 #ФКОренбург #Оренбург #футбол #ФНЛ #ФНЛништяк

Objavil/a Футбольный Клуб «Оренбург» – ФК "Оренбург" dne Sreda, 09. september 2020