Slovenski nogometaš Robert Berić je pričel s tekmovanjem v MLS ligi in že uvodoma dosegel zadetek.

Nogometaši Chicaga so gostili New England Revolution in remizirali z rezultatom 2:2. Domači so v 11. minuti vodili že z 2:0, odlično predstavo pa je uprizoril Berić. Ob zadetku v peti minuti so odlično izigrali gostujočo obrambo, Berić je brez težav žogo potisnil v mrežo New Englanda. Le šest minut kasneje nov zadetek Chicaga, tokrat je Berić podal, na osmih metrih je bil sam Stojanović, ki je prav tako brez večjih težav zadel. Gostje so izenačili do konca prvega polčasa, v drugem delu sta mreži mirovali.

Nastopila sta tudi Aljaž Struna in Žan Kolmanič, ki je tako debitiral v MLS ligi. Kolmanič je z Austinom klonil na gostovanju v Los Angelesu, medtem ko je Struna z Montrealom doma premagal Toronto.

Zaradi škandala huda kazen za Ibričića, Rožman jo je odnesel precej bolje

Znan je epilog incidenta na povratni tekmi četrtfinala pokala BiH med Sarajevom in Borcem,…