Občasni slovenski reprezentant Erik Janža, ki trenutno nastopa v dresu poljskega prvoligaša Gornik Zabrze je v nedeljo blestel ob zmagi svoje ekipe nad varšavsko Legio s 3:2. Osemindvajsetletni nekdanji igralec Mure in Maribora je nasprotnikovo mrežo zatresel v 37. minuti in s tem svoje moštvo popeljal v vodstvo z 1:0. Dve minuti kasneje je vodstvo domačih na 2:0 povišal izkušeni Lukas Podolski. V drugem polčasu je bila tekma še naprej izredno zanimiva, gostje so uspeli rezultat izenačiti in vse do 96. minute je kazalo da bo ostalo pri delitvi točk. Nato pa je Slovenec s fantastično podajo z leve strani v kazenskem prostoru našel Krzysztofa Kubico, ki je z glavo, na veliko veselje domačih navijačev, postavil končni rezultat 3:2.