Blaž Kramer je v švicarski superligi očitno našel pravo strelsko formo, saj se je za Zürich med strelce vpisal drugič zapored. Tokrat je z zadetkom svojemu moštvu priskrbel točko proti Sionu.

Gostje iz južnega dela Švice so na stadionu Letzigrund povedli že v 12. minuti, ko je za 0:1 zabil Luca Clemenza. V 31. minuti je Sion bil blizu podvojitve vodstva, ko je Anto Grgić izvajal najstrožjo kazen, a se je Yanick Brecher izkazal z odlično obrambo. Nato je v ospredje stopil napadalec iz Slovenije. V 37. minuti je Kramer najprej imel izvrstno priložnost in je že premagal gostujočega čuvaja mreže, a je njegov strel zaustavila vratnica, v nadaljevanju akcije pa je 24-letnik odbitek namesto v prazno mrežo poslal preko vrat. Kramer se je soigralcem oddolžil dve minuti kasneje, ko je v mrežo spretno preusmeril podajo z desne strani in dosegel svoj četrti zadetek v sezoni ter postavil končni izid srečanja. Zürich se po 21. odigranih krogih nahaja na visokem tretjem mestu prvenstvene razpredelnice.

Zürich – Sion 1:1 (1:1)
Kramer (39′); Clemenza (12′)
Blaž Kramer je odigral celotno srečanje in je zabil za 1:1. V svojo statistiko je vpisal tudi rumeni karton.