Torkove tekme 15. kroga italijanskega državnega prvenstva so postregle tudi s slovenskim obračunom v Beragamu, na katerem je Josip Iličić bil uspešnejši od Domna Črnigoja.

Triintridesetletni veteran je bil eden glavnih akterjev ob visoki zmagi Atalante nad Venezio, junak dvoboja pa je s kar tremi zadetki postal Mario Pašalić. Hrvat se je med strelce vpisal že v 7. minuti srečanja, ko je prav po podaji Iličića, ki je žogo med nogama Tannerja Tessmanna potisnil do 26-letnega napadalca, prvič premagal Sergia Romera. Le pet minut kasneje je Ililčić bil začetnik akcije za drugi zadetek, ko je s podajo z desne na robu kazenskega prostora našel Pašalića, hrvaški reprezentant je nato izpeljal dvojno podajo z Luisom Murielom in jo tudi uspešno zaključil. Na začetku drugega polčasa je Teun Koopmeiners povišal na 3:0, že v 67. minuti pa je na končnih 4:0, po novi podaji Muriela, odličen večer z novim zadetkom kronal Pašalić. Iličić je na terenu preživel 77. minut, ko ga je zamenjal Aleksej Mirančuk. Pri gostih je Črnigoj srečanje začel na klopi za rezervne igralce in je v igro vstopil pred začetkom drugega polčasa. Atalanta z novimi tremi točkami ostaja na 4. mestu Serie A.

Dobro predstavo je v tem krogu prikazal tudi Vid Belec, ki je s soigralci na domačem terenu gostil Juventus. Toda kar pet obramb slovenskega reprezentanta ni bilo dovolj za kakšno točko, saj so Torinčani slavili z 0:2. Belec je prvič klonil sredi prvega polčasa, ko ga je z odličnim strelom premagal Paulo Dybala in postavil izid polčasa. V nadaljevanju je domače moštvo najbližje izenačenju bilo po uri igre, ko je goste rešil okvir vrat, končni rezultat pa je v 70. minuti postavil Alvaro Morata. Gostje so tudi v nadaljevanju imeli več od igre in v zaključku srečanja še dve imenitni priložnosti preko. Tri minute pred iztekom rednega dela se je ob strelu Dybale odlično izkazal Belec, globoko v sodnikovem dodatku pa je Argentinec zapravil še strel z bele točke, ko je žogo poslal preko vrat. Mariborčan je odigral celotno srečanje in z moštvom še naprej zaseda zadnje mesto med italijansko elito.

Atalanta – Venezia 4:0 (2:0)
Pašalić (7′, 12′, 67′), Koopmeiners (57′)

Salernitana – Juventus 0:2 (0:1)