Dvajseti krog avstrijske Bundeslige je postregel s slovenskim dvobojem v Hartbergu, kjer je pred več kot pet tisoč gledalci gostoval dunajski Rapid. Tekma med domačim Hartbergom in gostujočim Rapidom se je končala brez zmagovalca, z rezultatom 2:2, na vsaki strani pa sta celotni dvoboj odigrala Slovenca.

Za Štajerce je ponovno bil zelo učinkovit član slovenske reprezentance Rajko Rep, ki se je tik ob zaključku prvega polčasa izkazal z izenačujočim zadetkom za 1:1. Devetindvajsetletnik je ponovno bil v ospredju v 74. minuti, ko je iz kota poslal odličen predložek v gostujoči kazenski prostor, kjer se je najbolje znašel Luckeneder in Hartberg povedel v vodstvo ter se tako odložil ekipi za avtogol, pod katerega se je podpisal v 40. minuti prvega dela. V samem zaključku so ob predložku iz kota bili uspešni tudi zeleno-beli iz Dunaja, globoko v sodnikovem dodatku je za končnih 2:2 poskrbel Kara.

Je pa svoj drugi nastop v dresu Rapida vpisal član slovenske mlade reprezentance Dejan Petrovič, ki je 32-kratne avstrijske prvake okrepil med zimskim prestopnim rokom. Nekdanji član Aluminija je za dunajsko moštvo tekmo prvič začel v začetni postavi ter je na terenu preživel vseh 90. minut igre.