Džengis Čavušević je v uvodu nove sezoni v izredni formi, saj se je 26-letni napadalec med strelce vpisal tudi včeraj, ko so bile v Švici na sporedu tekme četrtega kroga državnega prvenstva.

Moštvo St. Gallna je na domačem igrišču gostilo Aarau in po remiju 2:2 osvojilo točko, čeprav je dvajset minut pred koncem tekme kazalo na zmago gostov, ki so vodili z 0:2. A nato je na sceno znova stopil nekdanji nogometaš Slovana in Domžal in z zadetkom v 72. minuti, ko je po dolgi podaji zadel iz navidez nemogočega položaja, zeleno-bele približal na gol zaostanka, končni izid pa je v 83. minuti postavil Bunjaku. St. Gallen se po nepopolnem četrtem krogu s petimi točkami nahaja na šestem mestu, Čavušević pa se je podpisal pod polovico od šestih zadetkov kluba.