V četrfinalu grškega pokala je AEK zadržal prednost dveh zadetkov iz prve tekme ter se uvrstil v nadaljnje tekmovanje. Žiga Laci je na terenu ponovno preživel vseh 90 minut.

Po zmagi s 4:2 na domačem terenu so Atenčani na gostovanje k Volosu potovali odločeni, da prednost zadržijo in se uvrstijo v polfinale, kar jim je tudi uspelo. A naloga ni bila lahka, saj so domačini prednost AEK-a prepolovili že v 36. minuti srečanja, ko je iz najstrožje kazni zadel Anastasios Douvikas. Nov zadetek Volosa bi pomenil izpad moštva iz prestolnice, vendar pa se do konca obračuna mreži na obeh straneh igrišča nista več zatresli. Osemnajstletni Žiga Laci je odigral celotno srečanje in bo s soigralci konkuriral za šesto zaporedno finale črno-rumenih. Potencialni nasprotniki Atenčanov v polfinalu so Giannina, Olympiacos in PAOK.

Volos – AEK 1:0 (1:0)
Douvikas (36′ 11m)
Žiga Laci je odigral celotno srečanje.

Tomi Horvat v glavni vlogi!

SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gost…