Benjamin Verbič nadaljuje z dobrimi predstavami v dresu kijevskega Dinama, slovenski reprezentant je v četrtem krogu ukrajinskega državnega prvenstva dosegel zadetek.

Kijevčani so gostovali v mestu Užhorod, ki leži tik ob slovaški meji in so proti Minaju slavili visoko zmago z 0:4. Domačini so že v 14. minuti ostali z igralcem manj, potem ko je bil izključen Dimitrij Pavliš, minuto kasneje pa je Verbič zapravil strel iz najstrožje kazni in priložnost, da povede svoje moštvo v vodstvo. Kljub temu je Dinamo do konca prvega dela premagal nasprotnega vratarja dvakrat in na odmor odšel z udobno prednostjo. Verbič je svojo napako popravil v 59. minuti srečanja, ko je 26-letnik povišal na 0:3 in zabil svoj prvenec v letošnji sezoni. Kijevčani so do konca zabili še enkrat in zmagali z 0:4 ter prevzeli vodstvo na lestvici, klub pa še naprej ostaja brez poraza.

Minaj – Dinamo Kijev 0:4 (0:2)
Andrievski (36′), Tsigankov (41′), Verbič (59′), Matić (69′ ag)

Vipotnik z izjemnim zadetkom prekinil strelski post

Slovenski reprezentančni napadalec Žan Vipotnik je po dveh mesecih ponovno zablestel v dre…