Josip Iličić nadaljuje z dobro strelsko formo na pripravljalnih tekmah, upe pa zbuja tudi zadetek Etiena Velikonja, ki je v dresu Cardiff Cityja v zaključku srečanja odločil obračun z 1860 Münchnom.

Josip Iličić, ki je pred dnevi dvakrat že zatresel mrežo regionalne selekcije Trenta, je bil strelsko razpoložen tudi včeraj, ko se je Fiorentina pomerila z grškim prvoligašem Kallonijem in ga premagala s 3:0. Nekdanji član Interblocka in Maribora je v 40. minuti Firenčane povedel v vodstvo, potem ko je zadel po močnem in natančno odmerjenem strelu z roba kazenskega prostora, zadetek si lahko ogledate tukaj.

Razloge za zadovoljstvo ima tudi Velikonja, ki je proti 1860 Münchnu zaigral v drugem polčasu, a zaupanje trenerja Solskjaera upravičil v 86. minuti, ko je dosegel odločilni zadetek na srečanju in Cardiffu, potem ko se je dvakrat znašel v zaostanku, pomagal do zmage. Cardiff City, ki bo v novi sezoni zopet zaigral med angleškimi drugoligaši, se na novo sezono pripravlja v sosednji Avstriji.