Kot smo pred dnevi pisali na SNPortalu, da švicarski prvak Basel v novi sezoni ne računa na usluge Andraža Šporarja je danes postalo tudi uradno. Nekdanji kapetan ljubljanske Olimpije bo v naslednji sezoni kot posojen nogometaš z strani Basla igral v drugi nemški Bundesligi za Arminio Bielefeld.


23-letni Ljubljančan je v lanski sezoni v dresu Basla odigral 18 prvoligaških tekem na katerih je prispeval edn zadetek in dodal tri asistence. Tri nastope je zabeležil v švicarskem pokalu, kjer je podal za en zadetek. Odigral pa je tudi štiri obračune v elitni ligi prvakov skupinskega dela. Med samo sezono pa je tudi odigral dva obračuna v mladinski ekipi Basla do 21 let (slednji igrajo v tretji švicarski ligi) ter dosegel kar šest zadetkov.

Arminia je v minuli sezoni med drugoligašimi prvenstvo zaključila le na skromnem 15. mestu drugoligaške lestvice. Na klopi Arminie Bielefelda je 48-letni Luksemburžan Jeff Saibene, bivši trener Thuna, St. Gallena ter Aarauja, bo lahko na Andraža Šporarja računal do konca sezone 2017/2018.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Janez B.
Naloži več novic iz Legionarji

Dodaj odgovor

Poglejte še

Srake ali vragi? Premierligaški boj za Šeška še vedno traja

Benjamin Šeško znova buri evropski prestopni trg. Slovenski napadalec, ki je za Leipzig za…