V 24. krogu italijanske Serie A je Juventus gostil letos skromni Udinese. Nogometaši Udineseja so nocoj prišli do pomembne zmage proti velikanu iz Torina. Juventus je tako nepričakovano ostal brez pomembnih točk v boju za naslov prvaka. Gostje so zmagali z minimalnih 1:0.

Edini strelec na tekmi je bil Lautaro Giannetti, ki je v polno meril v 25. minuti srečanja. V nadaljevanju tekme je bilo nekaj priložnosti na obeh straneh, a se rezultat ni spremenil. Slovenski reprezentant Sandi Lovrić je odigral vseh 90 minut, medtem ko je Jaka Bijol, zaradi poškodbe še vedno odsoten.

Udinese ima po 24 odigranih tekmah 22 točk, kar jih uvršča na petnajsto mesto. Lovrić in soigralci se bodo v 25. krogu pomerili proti Cagliariju. Tekma bo na sporedu 18. februarja, ob 15:00.