Nekdanji nogometaš Sežane in Celja Tom Kljun se je po prestopu na jug Italije prvič vpisal med strelce. Na tekmi italijanske Primavere je proti Ceseni postavil končni izid 6:1. Za Lecce je doslej zbral štiri nastope, vselej pa je vstopil s klopi za rezervne igralce. Ob tem velja dodati, da je njegovo moštvo prav na vseh tekmah, na katerih je zaigral, vknjižilo tri točke.

Tokrat je v igro vstopil v 72. minuti, 14 minut kasneje pa je zabil še zadnji žebelj v krsto Cesene. Izkoristil je podajo Španca Pola Munoza in zaključil s strelom v oddaljeni kot, pri čemer ni dopustil nasprotnemu vratarju prav nobenih možnosti.

Giallorossi, kot je vzdevek ekipe 19-letnega Kljuna, so po 21 odigranih tekmah vodilno moštvo Primavere, pred Juventusom in Fiorentino pa imajo štiri točke naskoka.