Nocoj je bila ob 20.30 uri odigrana tekma 18. kroga v avstrijski Bundesligi. Salzburg je na Red Bull Areni gostil SK Sturm Graz, za katerega nastopata tudi dva slovenska nogometaša. Oba slovenska predstavnika sta tekmo začela od prve minute. Nocojšnja tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1.

Za vodstvo domače ekipe je v 15. minuti poskrbel 20-letni Petar Ratkov. Mladi srbski napadalec je dosegel edini zadetek v prvem polčasu. Tomi Horvat in Jon Gorenc Stanković sta po prvem polčasu skupaj s svojimi soigralci zaostajala za en zadetek. 24-letni Horvat je z nocojšnjo tekmo zaključil že v 46. minuti. Za izenačenje na 1:1 je v 80. minuti poskrbel Otar Kiteishvili. Gruzijski nogometaš je dosegel pomemben zadetek, s katerim je svoji ekipi priboril pomembno točko v boju za prvo mesto. Jon Gorenc Stanković je na nocojšnji tekmi odigral vseh 90 minut.

Salzburg ima po 18 odigranih tekmah 40 točk, medtem ko ima Sturm Graz po enakem številu odigranih tekem 38 točk.

Naloži več novic od KF

Korošec zabil Panathinaikosu, ki pa v Bolgarijo potuje s prednostjo (VIDEO)

Grški Panathinaikos je, s pomočjo dveh Slovencev, evropsko sezono pričel z zmago nad Botev…