Redni del sezone za italijanske drugoligaše je končan. V zadnjem krogu sta se srečala Empoli in Lecce, ki domujeta v zgornji polovici lestvice. Empoli si je že pred časom zagotovil naslov prvaka v Serie B in bo v prihodnji sezoni znova igral med italijansko elito. Tudi Lecce še ima možnost, da si preko play offa zagotovi še zadnje tretje mesto, ki vodi v Serie A.

Na današnjem medsebojnem obračunu so slavili nogometaši Empolija, ki so tekmo dobili z izidom 2:1. Zasluge za zmago domačinov ima tudi Leo Štulac. Občasni slovenski reprezentant je v 68. minuti asistiral za zmagoviti zadetek svojega moštva. Nekdanji član Kopra je sezono sklenil s sedmimi asistencami, kar ga uvršča med najboljše podajalce v italijanski drugoligaški druščini.

Štulac je odigral celotno srečanje, Žan Majer pa je v igro vstopil v 78. minuti, ko je njegov Lecce lovil rezultatski priključek.