Slovenski reprezentančni napadalec Andraž Šporar je zadel ob zmagi Slovana iz Bratislave, v slovaškem pokalnem tekmovanju. Slovan se je znova pomeril z Žilino in po nedeljskem remiju na gostovanju, je vodilno moštvo lige slavilo z rezultatom 2:0.

Nogometaši Slovana so si že ob polčasu priigrali neulovljivo prednost, ki bi lahko bila tudi višja. V 25. minuti srečanja so gostje dosegli zadetek v lastno mrežo. Štiri minute kasneje je imel Šporar priložnost za povišanje prednosti, a ni izkoristil strela z bele točke. Za piko na i, je prvi zadetek v letošnjem pokalu le dosegel in potrdil zmago, zadetka se je veselil štiri minute pred koncem polčasa.