Slovenski nogometni reprezentant Jasmin Kurtić je v 35. krogu italijanskega prvenstva z asistenco in zadetkom pomagal pri zmagi njegovega SPAL-a nad zadnjeuvrščenim Chievom.

Na gostovanju v Veroni so po prvem polčasu že imeli minimalno prednost, v drugi minuti nadaljevanja je Kurtić z natančno podajo zaposlil soigralca Sergia Floccaria, ki je povišal prednost na 0:2. Deset minut pred koncem srečanja je končni izzid 0:4 postavil Kurtić, ki je natančno meril po povratni podaji, z enajstih metrov. Slovenski nogometaš je tako dosegel že šesti zadetek v letošnji sezoni italijanskega nogometnega prvenstva.

SPAL trenutno zaseda deseto mesto na lestvici in si je tri kroge pred koncem tudi teoretično zagotovil obstanek v Serie A.

Zadetek in asistenca Prelca premalo za točke

BW Linz je včeraj v avstrijski Bundesligi gostil Tirol. Tekma se je končala z rezultatom 3…