Poljska – Ekstraklasa, 20. krog

GKS Belchatow vs. Slask 1:0
Rok Elsner je odigral celotno srečanje, Daliborja Stevanovića pa je v 66. min. zamenjal Cetnarski.

Gornik Zabrze vs. Widzew Lodz 3:1
Denis Kramar je bil zamenjan že v 1. polčasu, v 40. min. ga je zamenjal Pawlowski.

Poljska – 1. liga
Stomil Olsztyn vs Cracovia 3:0
Andraž Struna je odigral celotno srečanje. Rok Štraus je poškodovan.

Italija – Serie A, 30. krog

Inter vs. Juventus 1:2
Samir Handanović je odigral celotno srečanje.
Palermo vs. Roma 2:0

Josip Iličić je v 20. min popeljal svoje moštvo v vodstvo, pri drugem zadetku pa je bil podajalec. Jasmin Kurtić je zatresel okvir gola. Oba sta odigrala celotno srečanje.
Udinese vs. Bologna 0:0
Rene Krhin je v 9. min 2. polčasa zamenjal nerazpoloženega Pazienzo.

Chievo vs. AC Milan 0:1
Boštjan Cesar je odigral celotno srečanje in prejel rumeni karton. Bojan Jokić je obsedel na klopi za rezervne igralce.

Torino vs. Napoli 3:5
Valter Birsa ni kandidiral za srečanje.

Italija – Serie Bwin, 34. krog

Cesena vs. Padova 2:0
Enej Jelenič je obsedel na klopi za rezervne igralce.

Juve Stabia vs. Modena 1:0
Siniša Anđelković je odigral celotno srečanje, na začetku 2. polčasa je v kazenskem prostoru podrl Cellinija in gostje so tako dobili enajstmetrovko, v 57. min. je dobil tudi rumeni karton. Dejan Lazarević je bil menjan v 70. min.

Varese vs. Reggina 3:0
Aljaž Struna je v igro vstopil v 81. min.

Sassuolo vs. Hellas Verona 1:1
Armina Bačinovića ni bilo v ekipi.

Virtus Lanciano vs. Vicenza 2:0
Danijel Mačeta ni bil v kadru za srečanje.

Nizozemska – Eredivise 28. krog:

Roda – PSV 2:2
Tim Matavž je v igro vstopil v 75. minuti tekme, ko je zamenjal Toivonena. Imel je nekaj priložnosti, vendar ni uspel zatresti domačo mrežo.

Willem – Groningen 1:2
Andraž Kirm je odigral celotno srečanje za Groningen. To je bil njegov 25 nastop za Groningen v letošnji sezoni.

Japonska – J. League:

Omiya Ardiya – Antlers 3:1
Milivoje Novaković je tekmo začel v prvi enajsterici in tudi zadel za 2:1 v 53. minuti tekme. V sodnikovem podaljšku, natančneje v 46. minuti prvega polčasa, pa je prejel tudi rumeni karton.

Avstrija – Bundesliga:

Austria Vienna – Red Bull Salzburg 1:1
Kevin Kampl je tokrat odigral vidnejšo vlogo pri svojem klubu, saj je v 61. minuti tekme zadel za izenačujoči zadetek, čeprav je njegovo moštvo igralo z igralcem manj od 39. minute. Bil pa je tudi izbran za najboljšega igralca svojega moštva. Pri Austriji pa je na klopi sedel Dare Vršič, ki pa priložnosti za igro ni dobil.

Bulgarija – A Grupa:

Cherno More – Levski Sofia 1:1
Rene Mihelič je tokrat odigral svojo četrto tekmo v A Grupi in tokrat tudi dosegel zadetek v 11. minuti prvega polčasa. V 29. minuti tekme je bil kaznovan z rumenim kartonom, v 84. minuti tekme pa ga je zamenjal Velev. Tekmo je odigral kot napadalni vezist. Za Cherno More pa je na levem boku odigral Sebastjan Komel. V 60. minuti tekme je prejel rumeni karton, odigral pa je celotno srečanje.

Portugalska – Primeira Liga:

Benfica – Rio Ave 6:1
Tokrat je naš obetavni vratar, Jan Oblak, moral šestkrat po žogo v svojo mrežo.

Madžarska – Nemzeti Bajnokság:

Gyori ETO – Diosgyor 2:0
Na tekmi proti Diosgyoru, se je Rok Kronaveter vrnil po dveh tekmah prepovedi zaradi rdečega kartona. Začel je kot napadalni vezist in bil zamenjan v 75. minuti tekme.