Nogometaši Konyaspora so včeraj v 19. krogu turške Super lig gostili Goztepe. Šlo je za dvoboj sredine lestvice, ki so ga z rezultatom 2:3 dobili gostje. Slednji so v prvem polčasu vodili že z 0:2, v drugem delu zabili še enkrat in tekmo pretvorili v zmago.

Konyaspor je lovil priključek in v 62. minuti se je že zdelo, da bodo nasprotnike rezultatsko ujeli. Takrat je za znižanje zadel Amir Hadžiahmetović. Bošnjak je prejel lepo asistenco Nejca Skubica. Domačinom v preostanku srečanja ni uspelo več streti gostujoče obrambe in ostalo je pri zmagi Goztepeja. Slovenski reprezentant se lahko tolaži že s četrto asistenco v tej sezoni Super lig.

Naloži več novic od Urban Podvratnik

Tomi Horvat v glavni vlogi!

SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gost…