Ludogorec je na svojem stadionu gostil Romo, katere strateg je sloviti Jose Mourinho. A slovitega imena se Šimundža in njegovi varovanci niso ustrašili. V 88. minuti je za ekstazo na Huvepharma Areni poskrbel rezervist Nonato in tako poskrbel za prvo zmago Šimundže na tekmah proti Mourinhu.

Tekmo so torej z 2:1 dobili varovanci Anteja Šimundže, vse zadetke pa smo videli v zadnji četrtini obračuna. Najprej je v 72. minuti za dobro voljo domačih navijačev poskrbel Oliveira. Kazalo je že na zmago, a je imel Mourinhev adut iz klopi, Shomurodov drugačne načrte. V 86. minuti je izid poravnal na 1:1 in zdelo se je, da si bosta tekmeca razdelila po točko. A rezervista Nonato in Rick sta imela zadnjo besedo. Po lepi akciji je Rick podal do Nonata, le-ta pa je premagal Svilarja in poskrbel za uspešen start v evropsko jesen Ludogorca.

Ludogorec Razgrad – Roma 2:1 (0:0)

Strelci: Oliveira (72′), Nonato (88′); Shomurodov (86′)

Naloži več novic od M. Š.
Naloži več novic iz Evropska liga

Boleč poraz Atletica

Alaves je v 32. krogu španske LaLige gostil Atletico iz Madrida. Madridčani so na gostovan…