Včeraj so slovenski legionarji igrali v kvalifikacijah za uvrstitev v Ligo evropa, vsi slovenski klubi pa so že zaključili s tekmami v Evropi. Rijeka je gostila ukrajinski klub Kolos Kovalivka, varovanci Simona Rožmana pa so slavili v podaljšku, z rezultatom 2:0. Adam Gnezda Čerin je v dresu moštva s Kvarnerja igral do 99. minute.

Sporting je gostil škotski Aberdeen in slavil minimalno zmago, z 1:0. Reprezentančni napadalec Andraž Šporar je v igro vstopil v 77. minuti srečanja. Vratar Elvis Džafić ni dobil priložnosti v dresu Sarajeva, a so njegovi soigralci z 2:1 uspeli izločiti črnogorsko Budučnost. Član grškega AEK-a je mladi branilec Žiga Laci, njegovi soigralci so z 0:1 premagali švicarski St. Gallen, Lacija pa tokrat ni bilo v kadru.

Zadetek in asistenca Prelca premalo za točke

BW Linz je včeraj v avstrijski Bundesligi gostil Tirol. Tekma se je končala z rezultatom 3…