Slovenski nogometni reprezentančni napadalec in član MLS kluba Chicago Firesov Robert Berić, je že dosegel prvi zadetek v dresu novega delodajalca. Osemindvajsetletni napadalec je med zimskim prestopnim rokom iz Saint-Etienna odšel v vetrovno mesto.

Moštvo Chicaga se pripravlja na začetek sezone, nocoj so odigrali pripravljalno srečanje z Nashvillom in slavili z rezultatom 1:3. Slovenski napadalec je svoj prvi nastop v dresu novega delodajalca zabeležil že na prejšnji tekmi, ko so igrali s Philadelphio. Tokrat se je med strelce vpisal tudi Berić, v prvi minuti drugega polčasa je uspešno izvedel strel z bele točke in zadel za končnih 1:3.