Elvis Bratanović je med zimskim prestopnim rokom iz vrst velenjskega Rudarja prestopil v češke Teplice, kjer v uvodni polsezoni ni povsem prepričal, zato ga je vodstvo kluba poslalo na enoletno igranje v praški Bohemians 1905.

Mladi reprezentant Slovenije pri “kengurujih” dobiva precej več priložnosti, saj mu je trener Roman Pivarnik na včerajšnji tekmi z Jabloncem še drugič zapored namenil mesto v začetni enajsterici, kar je nekdanji član Celja in Rudarja poplačal z zadetkom, prvim v dresu Bohemiansa. 21-letni nogometaš je v 60. minuti srečanja zaostanek znižal na 1:2, potem ko se je po podaji z leve strani dobro znašel v osrčju kazenskega prostora in žogo ob desni vratnici poslal v mrežo gostov, ki so sicer Bohemiansu zadali še tretji poraz v štirih krogih državnega prvenstva. Moštvo iz Prage po nepopolnem krogu s tremi točkami zaseda dvanajsto mesto lestvice.

Bratanović je igral do 74. minute, na klubski spletni strani pa je bil ocenjen s tretjo najvišjo oceno, bolje sta bila ocenjena zgolj Jindrišek in Moravec. Posnetek zadetka si lahko ogledate na tej povezavi.