Slovenska nogometaša Damjan Bohar in Saša Aleksandar Živec sta zaslužna za točko Zaglebie Lubina, doma so gostili moštvo Rakowa.

Bohar, nekdanji član Mure in Maribora, nadaljuje z odlično strelsko formo v poljskem prvenstvu, včeraj je dosegel vodilni zadetek na sečanju. V štirinajsti minuti srečanja je gostujoči vratar odbil žogo na rob kazenskega prostora, kjer se je znašel Bohar in dosegel sedmi zadetek v sezoni. Domači Zaglebie je znova povedel v 42. minuti srečanja, takrat je bil izid 2:1. Pri zadetku je odlično delo opravil Živec, ki se je poigral z gostujočo obrambo in vpisal asistenco, podal je samemu Bialeku, kateremu ni bilo težko zadeti v prazna vrata. Zaglebie po petnajstih krogih zaseda deseto mesto na lestvici poljskega prvenestva.

Zadetek in asistenca Prelca premalo za točke

BW Linz je včeraj v avstrijski Bundesligi gostil Tirol. Tekma se je končala z rezultatom 3…