Simon Rožman je petič zapored v 1. HNL ostal brez zmage. Rijeka je v 32. krogu hrvaškega prvenstva gostovala v Osijeku in izgubila z rezultatom 1:0. To je za Rečane tretji poraz v nizu.

Dvoboj je v 53. minuti odločil Antonio Mance, kje je znan obraz tudi iz slovenskih prvoligaških igrišč, saj je v sezonah 2015/16 in 2016/17 bil član Domžal. V svoji drugi sezoni je nekaj časa nekaj časa sodeloval prav z Rožmanom.

Štiri kroge pred koncem je Rijeka uvrščena na peto mesto prvenstvene razpredelnice in se je oddaljila od drugega mesta, ki prinaša kvalifikacije za elitno ligo prvakov. V naslednjem krogu Rožmanove varovance čaka novo težko delo, saj bodo na svojem terenu gostili zagrebški Dinamo.